165 brutto/h NOK

Oferty pracy w Norwegii przy malowaniu szpachlowaniu budownictwo wykończeniowe

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2013 02:03

ES-Perfekt poszukuje osób do pracy w Norwegii na stanowisko malarz-szpachlarz w budownictwie przy wykończeniach ścian, sufitów oraz elewacji. Oferta dla osób z komunikatywnym językiem angielskim lub norweskim.

Stanowisko: malarz – szpachlarz
Miejsce pracy: Oslo, Bergen, Stavanger – Norwegia
Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Obowiązki:
Praca przy malowaniu oraz szpachlowaniu ścian wewnątrz jak i na zewnątrz w sposób natryskowy. Zadaniem pracownika będzie przygotowanie miejsca do pracy. Pracownik będzie również odpowiadał za szpachlowanie ścianek działowych (karton-gips).

Wymagania:
– znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
– co najmniej trzy lata doświadczenia w podobnej pracy
– umiejętność malowania i szpachlowania natryskowego
– dokładność oraz precyzja w wykonywanych pracach
– gotowość do podjęcia pracy za granicą
– mile widziane osoby z prawem jazdy oraz własnym autem

Oferujemy:
– pracę na długi okres
– możliwość przedłużenia umów na kolejne miesiące
– atrakcyjne zarobki
– zatrudnienie w stabilnej i wiarygodnej firmie
– wszelkie świadczenia socjalne, ubezpieczenia na warunkach Norweskich
– pomoc w znalezieniu mieszkania w Norwegii
– pomoc z formalnościami

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim.
Prosimy o załączenie referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: www.es-perfekt.pl
e-mail: rekrutacja@es-perfekt.pl

ID ogłoszenia: 413523f644b3783f

2 komentarze na “Oferty pracy w Norwegii przy malowaniu szpachlowaniu budownictwo wykończeniowe”

  1. Witam,

    Razem z 2 znajomymi jestem zainteresowany ofertą (3 mężczyzn 23,24,24 lata). Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą (Anglia, Belgia, Malta). Poziom angielskiego mamy na poziomie średniozaawansowanym dodatkowo jesteśmy skrupulatni i mocno zmotywowani do pracy. Każdy z nas ma 2-letnie doświadczenie w branży budowlanej

    pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź 🙂

  2. Witam, mam 20 lat, singiel. Angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. A, B oraz kurs na wózki widłowe. Wykształcenie średnie.
    Pracowałem w budowlance przy wykończeniówce przez 2 lata. Umiem malować jak i również szpachlować
    Nr kontaktowy: 886108572
    Gotowy do pracy od zaraz!