152,90 brutto/godz NOK

Oferty pracy w Norwegii przy pakowaniu ryb bez znajomości języka Haugesund

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 21:48

Pilnie poszukiwani pakowacze do pracy w Norwegii na produkcji rybnej przy pakowaniu łososia wędzonego. Oferta bez znajomości języka norweskiego dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pakowacz / pracownik produkcji
Miejsce pracy: Haugesund
Zarobki: 152,90 NOK brutto/h
Start: od zaraz
Liczba miejsc: 3

Zadania:
Fizyczna praca w przetwórni rybnej polegająca na porcjowaniu oraz pakowaniu kawałków łososia wędzonego. Praca wykonywana jest w środowisku o obniżonej temperaturze, pracownicy wyposażani są w odzież ochronną.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu, przetwórstwie rybnym lub mięsnym
– konieczna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
– dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy
– dobry stan zdrowia, wytrzymałość na niskie temperatury oraz zapach charakterystyczny dla przetwórstwa rybnego
– własny samochód będzie sporym atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie na czas trzech miesięcy lub dłużej
– dobre warunki płacowe oraz premie za nadgodziny
– zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach (koszt ok 3000-4000 NOK miesięcznie)
– brak jakichkolwiek opłat po stronie pracownika

Nr. ref.: pr/007/2015

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od połowy lipca 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/007/2015 prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji. Oferty bez tej informacji nie będą brane pod uwagę.

ID ogłoszenia: 808559978b349734