do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii przy produkcji opakowań od zaraz w Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2014 03:38

Producent opakowań z Moss zatrudni od zaraz pracownika produkcji do pracy w Norwegii przy taśmie produkcyjnej opakowań spożywczych w charakterze pomocnika. Oferta pilna – możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Miejsce pracy: Moss
Stanowisko: pracownik produkcji
Zarobki: do ustalenia
Liczba stanowisk: 1

Zadania:
– pracownik odpowiedzialny będzie za fizyczną pracę na linii produkcyjnej przy pakowaniu oraz przeładunku towarów na taśmie
– do obowiązków będzie zaliczało się również utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymaganie:
– doświadczenie oraz zainteresowanie techniczne
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– umiejętność samodzielnej organizacji pracy
– dokładność, uporządkowanie, sprawność fizyczna
– umiejętność pracy w grupie
– elastyczność przy pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
– zatrudnienie praktycznie od zaraz
– praca stała na warunkach norweskich
– pełny pakiet socjalny zgodny z prawem norweskim
– przyjazne miejsce pracy,
– zakwaterowanie we własnym zakresie

Jak aplikować?

Zgłoszenia można składać online za pośrednictwem witryny http://goo.gl/GamV8b klikając niebieski przycisk “Sok Her” umiejscowiony po prawej stronie witryny.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 863535079487954e

5 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii przy produkcji opakowań od zaraz w Moss”

  1. krzysiekwrocek71 na 28 kwietnia 2014 @ 21:17

    witam proszę o kontakt 794179335 Krzysiek pozdrawiam.

  2. tomeko1979 na 30 kwietnia 2014 @ 15:04

    Witam jesteśmy zainteresowani z kolegą tą ofertą pracy nasz kontakt tel.+48532209530 email: tomeko1979@o2.pl pozdrawiamy Tomasz i Paweł

  3. Witam mam 20 lat właśnie w tym roku skończyłem technikum samochodowe po szkole przeprowadziłem się do Moss i szukam pracy więc zgłaszam się z prośbą o kontakt do mnie wyrzyk19994@wp.pl POZDRAWIAM.

  4. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 14:27

    Witam,

    Mam 27 lat. Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Znam angielski na poziomie bardzo dobrym zarówno w mowie jak i piśmie. Jestem osobą ambitną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

    Proszę o kontakt 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Paweł Szymański

  5. krzysieklub na 18 czerwca 2014 @ 16:17

    Witam, ma na imię Krzysiek (25lat) energiczny, bez nałogów, gotowy do podjęcia pracy od zaraz po przyjeździe tzn (05.07.2014 będę w Tomter-1825), przyjeżdżam autem więc kwestia dojazdu do miejsca pracy nie stanowi problemu. Pracowałem w Anglii na międzynarodowym lotnisku Heathrow gdzie komunikatywna znajomość języka angielskiego była priorytetem, nabyłem również doświadczenie w budowlance na terenie Anglii (praca przy fasadach, szklenie budynków, montowanie aluminium). Język angielski pozwala mi na swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie. W Polsce zajmowałem się pracą w markecie, jako pracownik produkcji czy kierowca. Z przyjemnością prześle Państwu swój życiorys na wskazany adres.
    Mój mail: krzysieklub@gmail.com
    tel: 0048 723836826