do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur, mieszkań w Stavanger od zaraz

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2014 03:11

Firma sprzątająca ze Stavanger zatrudni od zaraz sprzątaczki chętne do pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur oraz mieszkań prywatnych. Oferta dla Polaków ze znajomością języka angielskiego – doświadczenie mile widziane.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Fizyczna praca u klienta Norweskiego polegająca na sprzątaniu mieszkań, domów prywatnych lub biur na terenie miasta Stavanger. Dokładne obowiązki zależne są od wymagania zleceniodawcy.

Wymagania:
– konieczna znajomość języka angielskiego
– pozytywne nastawienia, komunikatywność
– doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane, ale nie koniecznie wymagane
– czynne prawo jazdy kat. B (dojazd do klienta)
– chęć do pracy w wymiarze 1/2 etatu
– posiadanie miejsca zakwaterowania w Norwegii

Oferujemy:
– uczciwe warunki zatrudnienia
– stałe zlecenia
– wynagrodzenie zgodne z Norweskimi stawkami

Jak aplikować?

Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy znajdują się na stronie: http://bit.ly/1pAJDaS

źródło: ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 7653efdea30fdf1

2 komentarze na “Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur, mieszkań w Stavanger od zaraz”

  1. Hello. I’m interested in the.announcement of the cleaning, date??

  2. Hvis annonsen fortsatt er oppdatert Jeg er interessert