b/d NOK

Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu od zaraz w fabryce w Ringsaker (Hedmark)

  • Miasto: Ringsaker, Hedmark
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2013 02:09

Firma produkcyjna z Ringsaker (Hedmark) poszukuje od zaraz sprzątacza-sprzątaczki do pracy w Norwegii przy sprzątaniu w zakładzie produkcyjnym. Oferta dla kobiet i mężczyzn z dobrą znajomością języka.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Ringsaker (Hedmark)
Zarobki: do ustalenia
Liczba wolnych miejsc: dwa

Zadania:
– obowiązkiem pracownika na powyższym stanowisku będzie sprzątanie na terenie zakładu produkcyjnego
– mycie podłóg, sprzątanie toalet, pomieszczeń biurowych etc.
– praca w środowisku o wysokim hałasie (maszyny produkcyjne)

Wymagania:
– osoba odpowiedzialna z doświadczeniem przy sprzątaniu
– posiadająca własny samochód, żeby dojeżdżać do i z pracy
– pozytywnie nastawiona do życia, sympatyczna
– znająca język norweski na poziomie dobrym
– wytrzymała fizycznie

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z Norweską taryfą
– pracę na pełen etat dla jednej osoby i na 3/4 etatu dla osoby drugiej
– pracę w nowoczesnej, nowej firmie w bardzo dobrych warunkach
– miłą i przyjazną atmosferę

Veksthuset Rekruttering og konsulenttjenester (for kunde) Øvregata 4, 2380 BRUMUNDDAL

Web: www.vhr.no

Osoba kontakt: Trond Ingvaldsen +47 90 97 05 59
Aplikacje CV: trond@vhr.no

źródło: norway-job.pl/advert?offer=1578

ID ogłoszenia: 321523f73b28925d