140 - 145/h NOK

Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu w Hotelu bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2013 03:40

Hotel z Drammen poszukuje 2 pokojówki do pracy w Norwegii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Ogłoszenie bez języka norweskiego, jednak konieczna będzie znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie.

Stanowisko: sprzątaczka / pokojówka
Miejsce pracy: Drammen, Norwegia
Zarobki: ok 140-145 NOK/h brutto

Zadania:
– sprzątanie pomieszczeń hotelowych, biurowych, magazynowych
– sprzątanie pokoi hotelowych, zarówno bieżące, jak i przygotowanie dla nowych gości
– ścielenie łóżek, mycie okien, podłóg, łazienek
– uzupełnianie przyborów toaletowych dla gości, wymiana ręczników

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku z Polski lub zagranicy poświadczone referencjami
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– miła aparycja, pozytywne nastawienie
– dyspozycyjność od grudnia 2013 do co najmniej marca 2014
– zaświadczenie o niekaralności

Pracodawca oferuje:
– legalną umowę czasową na norweskich warunkach
– bezpłatne zakwaterowanie w pokojach służbowych oraz wyżywienie
– wysokie zarobki z możliwością pracy nadgodzinowej
– miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na poniższy adres email. Osoby bez doświadczenia oraz nie znające języka angielskiego, proszę o nie wysyłanie zgłoszeń. Niestety z uwagi na brak czasu nie będę w stanie odpisać na wszystkie maile.

martyna.grabarczyk[znak-małpy]10g.pl

ID ogłoszenia: 612527aef9b94cf0

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu w Hotelu bez języka Drammen”

  1. Witamy! Jesteśmy dwiema energicznymi i obowiązkowymi kobietami (28 i 49 lat) z wykształceniem wyższym. Mamy duże doświadczenie gdyż pracowałyśmy na podobnym stanowisku w hotelu we Włoszech 10 i 6 sezonów. Pragniemy podkreślić, że spędziłyśmy w jednym hotelu tyle sezonów i nadal jesteśmy tam zapraszane do pracy. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą możemy podać link do opinii o hotelu, w którym pracowałyśmy, tam klienci wyrażają bardzo pozytywne opinie na temat czystości. Posiadamy również dokumenty o pracy we Włoszech. Jesteśmy w trakcie intensywnej nauki języka angielskiego, określiłabym to- stopień komunikatywny i podstawowy. Znajomość języka włoskiego biegła. Prosimy o kontakt: zyta2@onet.pl
    Pozdrawiamy