163.00 NOK

Oferty pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz malarz, spachlarz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2013 00:30

Biuro pracy za granicą dla klienta z Bergen szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii w budownictwie. Stanowisko malarz-szpachlarz ze znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym oraz dyplomem poświadczającym wykształcenie zawodowe.

Stanowisko: malarz-szpachlarz budowlany

Start pracy: od zaraz

Zarobki: 163,20 NOK/h brutto

Zadania:
– Malowanie powierzchni budynków na zewnątrz jak i wewnątrz.
– Szpachlowanie, szlifowanie, kładzenie gładzi.

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO (język będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
– Doświadczenie zawodowe min. 3 lata w malowaniu wewnątrz jak i na zewnątrz
– Wykształcenie kierunkowe

Norweski pracodawca oferuje:
– Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
– Praca na pełny etat plus nadgodziny ok 37,5 do 48 h w tygodniu,
– Wynagrodzenie: min 163,20 Koron norweskich brutto/ 1 h pracy,
– Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub w Polsce,
– Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
– Płatny urlop,
– Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: “Malarz Norwegia”

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa- Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

ID ogłoszenia: 96951bb037267759

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz malarz, spachlarz Bergen”

  1. Jestem pracownikiem samodzielnym,35 letnim, ogólnobudowlanym i poszukujący pracy w Norwegii. Bardzo dobrze znam sie na stolarce budowlanej takie jak :

    – konstrukcje drewniane szkieletowe( sciany, dachy,podłogi itd…)

    – fasady, montaż okien, dzwi.

    – tarasy, schody, sztachiety.

    – układanie dachówki

    – zbrojenie płyt betonowych, murowanie ścian itd..

    Prace wykonczeniowe, remontowe.

    – montaż gipsów, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie

    – łazienki, znam technologie szwedzką, przygotowawczą przed położeniem kafelek, samodzielny kafelkarz (kładzenie, fugowanie, silikonowanie itd.)

    – montaż mebli (np.kuchenych)

    – stolarz wykończeniowy( obróbka okien , dzwi , kładzenie paneli podłogowych)

    Znam jezyk szwedzki, norweski. -Darek.tel. 0046765252456 adres mail daroo@gmail.com