171 /h NOK

Oferty pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach, regipsach Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 03:05

Firma remontowa z Bergen zatrudni budowlańców do pracy w Norwegii przy remontach, wykończeniach, montażu ścianek działowych i sufitów. Oferta dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: monter ścian i sufitów
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 171 NOK za godzinę

Zadania:
Praca w budowlance przy pracach wykończeniowych na terenie hoteli i biurowców. Do zadań pracownika będzie należało wykonywanie sufitów podwieszanych, stawianie ścianek działowych, systemowych (DEKO) na profilach aluminiowych

Oczekiwania pracodawcy:
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– znajomość systemów Knauf, Deko, Armstrong
– atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Oferta pracodawcy:
– legalne zatrudnienie w firmie Norweskiej
– umowa na stałe z 14 dniowym okresem testowym
– możliwość dodatkowej pracy nadgodzinowej
– odprowadzone wszystkie składaki za pracownika
– premie i dodatki (urlopowe, rodzinne)
– wsparcie przy znalezieniu mieszkania

Jak aplikować?

Życiorys w języku angielskim wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych wraz z kopią dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe pracownika proszę przesłać na poniższy adres:

norwegia@koncepcja.eu z dopiskiem “Monter –systemowe wykończenia wnętrz Norwegia”

źródło: ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 18553bb3195b388a