od 165 brutto/h NOK

Oferty pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach regipsach od stycznia 2014

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2013 03:52

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach, regipsach, sufitach podwieszanych od stycznia 2014 z językiem angielskim. Zakwaterowanie gwarantuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany
Zarobki: od 165 NOK za godzinę brutto
Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Zakres zadań:
– montowanie ścianek systemowych opartych na profilach zarówno metalowych jak i drewnianych
– prace związane z montowaniem podwieszanych sufitów
– montaż stolarki okiennej, drzwiowej
– kładzenie podłóg, inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
– mile widziane doświadczenie przy pracy w krajach Skandynawskich
– co najmniej 3 letnie doświadczenie przy montażu ścianek KG, sufitów podwieszanych
– zdolność do pracy z wykorzystaniem rysunku technicznego
– gotowość do wyjazdu na kontrakt zagraniczny
– atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz auta

Oferta:
– kontrakty na długi okres czasu
– zapewnione płatne zakwaterowanie (około 3,5 tyś NOK za miesiąc)
– możliwość wydłużenia zatrudnienia
– atrakcyjne warunki finansowe
– stabilne zatrudnienie w Norweskiej firmie
– legalną umowę, ubezpieczenia oraz wszelkie świadczenia socjalne zgodnie z Norweskim prawem pracy

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

Sposób aplikowania:
Przez formularz na stronie: infopraca.pl/praca/stolarz-monter-k-g-norwegia-styczen-2014r/norwegia/9665672

ID ogłoszenia: 16252be2dcf40d7b

11 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach regipsach od stycznia 2014”

  1. Witaj!
    Mam na imię Sławek mam 33lata.Ukończył szkołę techniczną budowlaną. Posiadam 5-letnie doświadczenie przy montażu ścianek kartonowo-fiodowych w firmie Davenport ltd. w Anglii. Znajomość języka na stanowisku pracy dobra.Obecnie przebywam w Polsce i jestem bezrobotny,w każdej chwili jestem w stanie wyjechać.. załączam poniżej email.
    piotrowskisawomir@gmail.com
    Z podziekowaniami Sławek!

  2. Witam.Jestem zainteresowany propozycja pracy od państwa.Mam 26 lat bez nałogów pracowity dyspozycyjny komunikatywny ze znajomością języka angielskigo w stopniu bardzo dobrym.Pracowałem w Holandii na produkcji wraz z obsługa maszyn Jensen.Ostatnia w Szwecji przy wykończeniach wnętrz i dociepleniach wełna mineralna wraz z tynkowaniem.Ponad to moja pierwsza życiowa praca w firmie REMAR mam 3 letnie doświadczenie w wyzej wymienionych przez was zakresie zadan. Posiadam prawo jazdy kat.B.nie karany.Spełniam wszystkie z waszych wymagań,jeśli się ze mną skontaktujecie gwarantuje zadowolenie ze współpracy.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.Dziękuje

    e-mail kamilone87@gmail.com
    tel.+48 730 602 378

  3. marcin1407 na 6 stycznia 2014 @ 23:43

    witam jestem zainteresowany wraz z bratem panstwa oferta posiadamy prawo jazdy, wieloletnie doswiadczenie i jestesmy gotowi do wyjazdu, ja mam 29 lat tel.663072365
    marcinbanas6@wp.pl

  4. piotr santorek na 7 stycznia 2014 @ 19:09

    Witam mam na imię Piotrek mam 31 lat ,posiadam bogate doświadczenie w pracach wykończeniowych około 7 lat .Obecnie od 2 lat prowadzę działalność gospodarczą w tym zakresie .Posiadam prawo jazdy kat B, C+E.Chętnie podejmę pracę w Norwegii celem poszerzenia swoich horyzontów i nabycia nowych doświadczeń.Pracowałem w UK w Londynie przez rok ,gdzie nauczyłem się komunikować w jęz. angielskim .Mogę dostosować auto do potrzeb pracodawcy,osobowe bądż dostawcze. Jestem dyspozycyjny i gotowy aby wyjechać do pracy za granicę.
    tel.798-645-798
    email:shakur416@wp.pl

  5. proartcore na 15 stycznia 2014 @ 13:34

    Dzień dobry!
    Jestem zainteresowany państwa ofertą. Prowadzimy działalność w Polsce od ponad 10 lat. Posiadamy własny sprzęt jeśli będzie taka potrzeba. Dodatkowo posiadamy agregat malarsko-szpachlarski który na pewno ułatwi pracę przy obróbce ścianek i sufitów z r-gipsu. Często wyjeżdżamy na projekty do innych państw europy rozmawiamy po angielsku. Jeśli państwo są zainteresowani naszą ofertą proszę o kontakt wyślę portfolio i zdjęcia z realizacji naszych projektów.
    Michał Pawłowski
    48 535 434 999
    48 883 914 999
    Pawlowski.michal1@gmail.com

    Pozdrawiam.

  6. Dzien dobry byl bym zainteresowany praca .Posiadam doswiadczenie w pracach wykonczeniowych oraz dodatkowym atutem moze byc to ze posiadam doswiadczenie jako Monter instalacj wod-kan,,C.o oraz Gaz ..moj email konrad22o@op.pl Tel kontaktowy 607131857

  7. Witam. Mam na imię Darek. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Mam doświadczenie w tej branży, długo pracowałem przy wykończeniach w polsce jak i w Norwegii. Znam standardy norweske. Jestem dokładny z wielka chęcią do pracy, znam język angielski w stopniu komunikatywnym, posiadam prawo jazdy kat B. Obecnie mieszkam w Norwegii w Oslo. Bardzo proszę o kontakt 93952009. Email dgodlewski93@gmail.com

  8. Technik budownictwa, 36 lat, praca w branży budowlanej od 16 lat, własna działalność, doświadczenie w wykończeniówce, szpachlarz, malarz, glazurnik, monter k/g, monter systemów Armstrong i wiele innych umiejętności, j.angielski podstawowy, prawo jazdy kat.B, gotowy do podjęcia współpracy.
    Portfolio na stronie http://koliberkontakt.wix.com/koliber
    Kontakt: koliber.kontakt@gmail.com
    tel: 531-219-489

    Pozdrawiam Michał Krause

  9. EugeniuszLawecki na 29 stycznia 2014 @ 21:00

    jestem zainteresowany państwa ofertą wykształcenie mam zawodowe murarz tynkarz od wielu lat mam swój zakład prowadzę a zarazem wykonuje wszystkie prace budowlane ;buduje domy układam glazurę ,sufity podwieszane ścianki gips karton i wszystkie prace budowlane. pracowałem za granicą w Austri niemczech a w2013 w norwegi z synem ktury zna dobrze angielski i razem morzemy pracować jesteśmy bez nałogów uczciwi i solidni w wykonywaniu prac

  10. Lukasz.K na 14 marca 2014 @ 20:18

    Witam.

    Mam na imie Łukasz lat 25

    Szukam pracy, poszukuję pracy w dziedzinie Remonty. Moje doświadczenie to 2 lata. Jestem staranny i wykonuje swoja prace najlepiej jak potrafie. Nie pije alkoholu i nie pale.

    A o to lista usług które potrafie.

    – malowanie
    -gładzie, sufity podwieszane
    -docinanie płytek
    -szlifowanie
    -Montaż drzwi i okien
    -zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych
    -szpachlowanie
    -układanie paneli podłogowych
    -tapetowanie
    -drobne prace elektryczne i hydrauliczne

    Kontak:

    Email: 17lukasz0688@wp.pl
    Tel: 537714771

  11. Chciałbym przesłac Cv lukas.trzebinia@wp.pl 602368851