do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii w Hotelu – kucharz i pokojówka (dla par)

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2013 03:15

Norweska firma zatrudni na stanowisko kucharz i pokojówka do pracy w Norwegii oferta dla pary również możliwa. Ogłoszenie pilne – nie wymagany język norweski, ale konieczny język angielski.

Stanowisko: pokojówka – kucharz
Miejsce pracy: południowa Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki Kucharza:
– praca na kuchni w restauracji a la carte, ale również przy bufetach

Obowiązki pokojówki:
– sprzątanie pokoi hotelowych
– sporadyczna pomoc w restauracji

Wymagania:
Kucharz:
– dyplom w zawodzie kucharza
– znajomość języka angielskiego
– mile widziana znajomość języka norweskiego

Pokojówka:
– brak specjalnych wymagań

Oferujemy:
– pracę na pełny etat dla kucharza
– pracę na 3/4 etatu dla pokojówki
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Kontakt
W mailu do pracodawcy proszę koniecznie załączyć skan DYPLOMU KUCHARZA oraz CV w przeciwnym razie podania nie będą rozpatrywane!

Kontakt bezpośrednio do pracodawcy wiec proszę o maile w języku angielskim:

mona.morkt@gmail.com

źródło: praca4u.net/kucharz-pokojowka-id187425.html

ID ogłoszenia: 47451f06d4c3b18c