23500/mc + zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii 2019 bez języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 03:39

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet drewnianych. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Ålesund również bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Miasto: Ålesund, Norwegia

Pensja: 23500 NOK miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Stanowisko: pracownik fizyczny do naprawy palet

Zakres zadań:

  • pracownik będzie samodzielnie oceniał stan i sortował palety drewnianych
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie naprawa palet
  • zadania wykonywane będą z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie fizyczne na pół roku
  • pracę w stałych godzinach od 8 do 16
  • pięć dni pracy w tygodniu
  • do 30 dni płatnego urlopu rocznie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z ubezpieczeniem pracowniczym
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca lutego 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 5375c5f37d9a7a6e

2 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii 2019 bez języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund”

  1. Bartosz Kielkowski na 5 kwietnia 2019 @ 18:49

    Szanowni Państwo,
    Przedstawiona oferta pracy wydaje mi się interesująca. Bardzo proszę o więcej informacji na jej temat pod numerem telefonu 0048695183788 lub majlowo kie.bar.1993@wp.pl
    Z poważaniem
    Bartosz Kielkowski

  2. Zbigniew Stachera na 25 kwietnia 2019 @ 18:10

    Witam!
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Proszę o więcej informacji pod numerem tel. 606-559-562 lub na adres e-mail: stachera_z@wp.pl
    Pozdrawiam
    Zbigniew Stachera