do uzgodnienia NOK

Fizycznej praca w Norwegii 2017 bez języka przy recyklingu od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2017 19:34

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy recyklingu. Oferta 2017 z Bergen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy sortowaniu odpadów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w sortowni odpadów przy recyklingu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie samodzielne rozdzielanie śmieci

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolności manualne
  • energiczność
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii od zaraz
  • zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego ani angielskiego
  • pacę na pełny etat
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • uczciwe dodatki za pracę na nadgodziny

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/10/17

Rozpoczęcie pracy od II połowy października 2017!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 70659d895b8449c0