140/h + zakwaterowanie NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 października 2018 04:19

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Trondheim dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Zarobki: 140 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy o charakterze fizycznym przy sortowaniu odzieży używanej

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • szybkość, energiczność
  • zaangażowanie
  • brak nałogów
  • punktualność
  • mile widziana znajomość materiałów oraz trendów modowych

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pensjonacie, oddalonym od miejsca pracy o ok 3-5 km
  • umowę na 2 miesiące a dla najlepszych przedłużenie
  • wdrożenie w obowiązki
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • dodatki do wynagrodzenia, np. dofinansowanie do obiadów

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy listopada 2018. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 685bd4da47a4b3a

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim”

  1. Witam, wraz z dwoma znajomymi jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i znajdujemy się już na terenie Norwegii. Wysłałem już e-mail na podany adres , a tutaj podaje mój numer kontaktowy – 571403091, prosiłbym o kontakt bo mamy już doświadczenie w tym dziale pracy. Pozdrawiam.

  2. Toma Hurinchuk na 29 października 2018 @ 19:49

    Dzień dobry , interesuje mnie długotrwała lub stała podróż.Gotowy do pracy od razu.Kontaktu pod numerem +380685682266

  3. Dzień dobry
    Podejmę pracę w sortowni odzieży Trondheim. Proszę o kontakt tel +48 799164566 .Email
    wysłany na podany adres w ofercie pracy. Dziękuje za odpowiedz.

  4. Witam podejmę pracę od zaraz.
    justyna1413@onet.eu