158/h brutto NOK

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2018 05:21

Od zaraz zatrudnimy do fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Zatrudnienie na magazynie we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sortowacz przesyłek – pracownik fizyczny

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prace o charakterze fizycznym w firmie logistycznej
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczny rozładunek, załadunek i sortowanie przesyłek kurierskich
  • obowiązkiem będzie także dbanie o ich stan i jeżeli jakaś paczka ulegnie zniszczeniu pracownik spisuje raport i zabezpiecza przedmioty

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne oraz sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracę od zaraz
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie na cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 8145b0944de7bc26

5 komentarzy na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie paczek od zaraz Fredrikstad”

  1. Roksana99 na 30 maja 2018 @ 19:29

    Jestem zainteresowana proszę o kontakt roksanaa.99@gmail.com

  2. Ewelina Wilczek na 7 czerwca 2018 @ 18:21

    Witam . Jestem zainteresowana wraz z chlopakiem oferta pracy . moj nr tel 537 091 953 lub email ewelina.wilczek845@wp.pl

  3. Kochamkasie0 na 9 czerwca 2018 @ 13:46

    731 144 170 mieszkam w fredrikstad

  4. Patrycja24 na 14 czerwca 2018 @ 17:29

    Jestem zainteresowana wraz z chłopakiem. posiadamy doświadczenie ( praca w DHL) .
    patrycja13567@op.pl

  5. Posiadam 3 letnie doświadczenie w transporcie żywności i pracach porządkowych w gastronomii. Posiadam referencje, znam język angielski i podstawowe słowa po norwesku. Chętnie podejmę się pracy wraz z trzema przyjaciółmi. Proszę o kontakt: bari1005.99@gmail.com