do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie Kurier Norwegia praca od zaraz dla kierowcy kat.b w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2015 20:27

Firma z branży kurierskiej pilnie poszukuje kierowców kat.B do podjęcia pracy w Norwegii. Oferta dla Polaków dostępna od zaraz w Oslo na stanowisku kuriera przy dostarczaniu paczek do klientów indywidualnych oraz firm.

Stanowisko: Kierowca kat.B – kurier

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w firmie z branży kurierskiej.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadnie obsługiwać klientów, dostarczać i odbierać paczki z określonego terenu.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • umiejętność prowadzenia samochodów
  • doświadczenie w pracy kuriera
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii w trybie pilnym
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • obowiązkowość, słowność, punktualność
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku norweskim
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia
  • uczciwe stawki oraz dobre zatrudnienie

Aplikacja:
Chętnych do podjęcia tej pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz aktualnych danych kontaktowych na adres:

  • driver@idt24.no z dopiskiem w tytule: “KURIER OSLO”

ID ogłoszenia: 68054e2fe618b066

7 komentarzy na “Ogłoszenie Kurier Norwegia praca od zaraz dla kierowcy kat.b w Oslo”

  1. kamilo1983 na 18 lutego 2015 @ 02:12

    Witam
    Jeestem bardzo zainteresowany panstwa oferta pracy. Prosze o kontakt +31 685 098 938

  2. kamilo1983 na 18 lutego 2015 @ 02:13

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy. Prosze o kontakt +31 685 098 938

  3. Witam
    Jestem na miejscu i jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz.
    Prawo jazdy kat. B od 7 lat. Jazda bezwypadkowa, od półtora roku codziennie jeżdżę po Oslo i okolicach z dostawami materiałów budowlanych.
    Prosiłbym o kontakt.
    Tel +47 462 40 524
    Pozdrawiam

  4. przemek973 na 19 lutego 2015 @ 12:51

    Jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam prawo jazdy od 2011 roku, jeżdżę bardzo dużo, jednak doświadczenie kurierskie mam tylko kilkutygodniowe. Znam bardzo dobrze język angielski. Jestem gotowy do rozpoczęcia pracy z dnia na dzień. Proszę o kontakt: +48 604 111 839

  5. danielgaciek na 21 lutego 2015 @ 20:07

    witam
    jestem gotowy podjąć tą prace spelniam wymagania kon + 31 511524581

  6. Ryszard 55 na 2 marca 2015 @ 22:51

    Posiadam kat: ABCDET, wózki widłowe,suwnice kat. I S. Podstawowy Angielski,Niemiecki,Rosyjski. Szukam pracy na stałe w Norwegii. Pozdrawiam

  7. witam czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne mam prawo jazdy kat b 5 lat znam Oslo i okolice mój numer 99876156