186/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 bez języka dla par na produkcji detergentów od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 maja 2019 03:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par w fabryce z Fredrikstad. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zakwaterowanie płatne zapewnione jest na miejscu.

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Wynagrodzenie: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji detergentów, kostek do prania, zmywania itp.
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prac porządkowych i pakowaniem gotowego produktu
  • do zadań może należeć również przeprowadzanie kontroli jakości
  • bardziej szczegółowe zadania zwiane z obsługą maszyn będą przydzielane po przeszkoleniu

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy za granicą
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę dla par
  • młody, zgrany zespół
  • w cenie 4500 NOK pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pełni wyposażonym i komfortowym mieszkaniu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • solidne warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • opiekuna polskojęzycznego na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/p006/19.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4495ce81134038a0

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 bez języka dla par na produkcji detergentów od zaraz Fredrikstad”

  1. ORLANDO BYGG na 6 czerwca 2019 @ 17:43

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA NA PRODUKCJI ,POSIADAM UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE ,MOGĘ PRACOWAĆ PRZY TEZ PRZY PRODUKCJI . PROSZE PODAJE NUMER TEL . 96848647