156,80/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2019 02:57

Hurtownia odzieży z Fredrikstad posiada wakat na stanowisku magazyniera. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni odzieżowej

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156,80 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek dostaw i rozkładanie artykułów w obrębie magazynu
  • prace porządkowe
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • przeprowadzanie kontroli odzieży która wchodzi na magazyn oraz z niego wychodzi
  • cykliczne inwentaryzacje
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie, komisjonowanie
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • praktyczna umiejętność korzystania z komputera
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz na zmianie nocnej
  • stałe godziny pracy
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo zatrudnienie na podstawie umowy próbnej na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 7075d03860c3899b

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Fredrikstad”

  1. prosze o informacje na temat podjecia pracy dla 3 kobiet od sierpnia na adres stepowska29@gmail.com