Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

175/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 20 maja 2017 01:48
  • Wygasa: 10 dni, 20 godziny

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków do podęcia od zaraz na magazynie spożywczym z Oslo. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: 175 NOK brutto na godzinę
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni spożywczej w Oslo
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień zgodnie z listą
  • pracownik pakuje i przygotowuje towary do wysyłki oraz układa przesyłki na paletach
  • do zadań należy równie rozładunek dostaw, pomoc w załadunku towarów na samochody oraz inne prace zlecane na bieżąo

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zorganizowanie, sumienność, pracowitość
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki i przeszkolenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji
„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID Ogłoszenia: 809591f58332c1cf

4 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz Oslo”

  1. Damian Gawior na 20 maja 2017 @ 11:02

    Witam jestem zainteresowany,jestem w Norwegii.
    884 796 530

  2. Witam mam doświadczenie w pracy na magazynie jestem bardzo zainteresowany.

    email: damianpabin21@gmail.com
    tlf: 96879249

  3. Berges25 na 31 maja 2017 @ 20:45

    Witam jestem zainteresowany mieszkam na toyen
    arturknu@gmail.com
    790 879 178

  4. Witam razem z dwoma kolegami poszukujemy pracy w Norwegii. Mamy 19 lat,świeżo po maturze,wysportowani,niestraszna nam żadna praca,więc i ta z ogłoszenia nam odpowiada.
    Tel. 533488138