152,40/h +zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na produkcji pizzy od zaraz fabryka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 października 2021 01:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji pizzy mrożonej. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy i dań mrożonych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca na produkcji pizzy i innych dań mrożonych
  • do zadań należeć będzie udział w procesach produkcyjnych na każdym etapie produkcji
  • pracownik będzie przydzielony np. do: przeprowadzania kontroli jakości, obsługi urządzeń produkcyjnych, pakowania, samodzielnego porcjowania składników itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • solidność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia – pełne wsparcie na miejscu, pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, kadrowych czy administracyjnych
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • norweską umowę o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie w przytulnych mieszkaniach
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • środki ochrony indywidualnej
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy listopada 2021.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 167617405fa38982