od 155/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na produkcji rowerów od zaraz Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2018 19:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji rowerów w fabryce z Sandnes. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka przy montażu części na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Stawka godzinowa: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Miasto: Sandnes, Norwegia

Obowiązki:

  • praca w fabryce rowerów jako pomocnik
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż części rowerowych na jednym z kilku etapów produkcyjnych
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • konieczność obsługi elektronarzędzi
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do norweskich świadczeń socjalnych
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne 3000 NOK miesięcznie w 2 pokojowym mieszkaniu
  • sprawdzonego pracodawcę i legalną pracę w Norwegii
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do połowy sierpnia 2018. Zatrudnienie możliwe natychmiast.

email: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 7395b5d8433d02be