166,40/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 01:10

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem w fabryce z Oslo bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 166,40 NOK brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prostych prac przy taśmie produkcyjnej, pakowanie produktu gotowego, pilnowanie jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem itp.
  • pracodawca zapewnia przyuczenie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • solidność
  • dobra sprawność
  • zwinność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy na trzy zmiany
  • punktualność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na norweskiej umowie z ubezpieczeniem, świadczeniami, opłacaniem podatku, płatnym
  • urlopem
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pełny etat
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie pracowniczym
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2021″.

ID ogłoszenia: 3260c39813a3fa9