do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz w Bergen na magazynie części samochodowych

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2022 02:48

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Bergen na magazynie hurtowni części samochodowych. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu hurtowni części samochodowych

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do ustalenia NOK

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań w charakterze pomocniczym
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie towarów
  • rozładunek dostaw
  • kontrola dostaw
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • dbanie o odpowiednie zatowarowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • wielozadaniowość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • energiczność
  • dobra sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • rzetelność, sumienność
  • gotowość pracy w godzinach nadliczbowych (płatnych ekstra)

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatny urlop
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka rezydenta Polaka
  • wsparcie we wszelkich kwestiach i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc w szukaniu pokoju/mieszkania do wynajęcia

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/01/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 29661e3388e6d3b6