173,20/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka pakowanie mrożonek od zaraz Stavanger 2018

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 02:50

Propozycja podjęcia zatrudnienia w fabryce ze Stavanger od zaraz przy pakowaniu mrożonek. Bez znajomości języka ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Start: od zaraz

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Stawka godzinowa: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zdań w fabryce mrożonek przy pakowaniu, dbaniu o porządek, kontroli jakości
  • osoba zatrudniona będzie pracowała na hali w warunkach chłodniczych gdzie pakuje się dania gotowe, warzywa, owoce, owoce morza itp.

Wymagania:

  • dużą zaletą są uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych niskiego składowania
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie, staranność

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia uniform służbowy oraz środki ochronne
  • legalną, norweską umowę o pracę z dostępem do świadczeń socjalnych z ubezpieczeniem pracowniczym
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • rzetelnego pracodawcę i możliwość rozwoju

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 985b259a50095a9