166-178/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 00:29

Oferujemy zatrudnienie przy pakowaniu wędlin w zakładzie mięsnym z Sarpsborg. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Wynagrodzenie: od 166-178 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego, polegająca na pakowaniu wyrobów gotowych
  • do zadań należeć będzie ważenie, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń itp.
  • praca z uwzględnieniem BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dobra kondycja fizyczna
  • świetna organizacja
  • sumienność
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy na produkcji żywności

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie, pary mają wspólne pokoje w cenie 6000 NOK lub dla osób 4000 NOK
  • miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • norweską umowę o pracę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2022″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge:

ID ogłoszenia: 156625191f042811