169/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2019 16:09

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii jako pakowacz kosmetyków. Od zaraz zatrudnienie w Sandefjord dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów drogeryjnych.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Sandefjord, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca produkcyjna przy taśmie, polegająca na manualnym pakowaniu kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości, dbanie o ciągłość, odpowiednie ustawianie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii na stałe
  • szybkość, energiczność, zwinność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od stycznia 2020
  • umowę norweską początkowo na okres próbny
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia umowy
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • prawo do urlopu
  • pomoc w trakcie procesu rekrutacyjnego – pełne wsparcie przy tłumaczeniu dokumentów, dopełnianiu formalności, organizacji wyjazdu
  • płatne zakwaterowanie w cenie od 4000 do 5000 NOK miesięcznie
  • pakiet startowy za darmo od pracodawcy z kartą sim, słowniczkiem i rozmówkami

Aplikacja:
Nr. ref.: pk09/001/2020

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od stycznia 2020.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/001/2020

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 8625dfe1a39577f3