173,20/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu mrożonek od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2019 01:11

Aktualnie szukamy osób do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza mrożonek. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca polegająca na pakowaniu produktów gotowych w fabryce mrożonek
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o porządek oraz pakowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka norweskiego i angielskiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • punktualność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • sprawność manualna

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę początkowo na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3155d85f409ccdb5