158,60/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka sprzątanie szkół od zaraz Stavanger 2017

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2017 04:21

Atrakcyjna praca w Norwegii przy sprzątaniu szkół, szpitali czy instytucji państwowych. Oferta ze Stavanger aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Stawka godzinowa: 158,60 NOK na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Liczba wakatów: 1
Umowa: na czas próbny z możliwością przedłużenia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, polegająca na regularnym sprzątaniu szkół, szpitali oraz budynków instytucji państwa, itp.
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • energiczność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dokładność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • 3 miesięczny okres próbny
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:
Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:
Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

ID ogłoszenia: 55058c2016452ac5