do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla malarza na budowie Bergen bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2017 03:26

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Bergen dla budowlańców bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla malarza przy wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: malarz budowlany
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za odpowiednie przygotowanie ścian, czyli szpachlowanie, gruntowanie, szlifowanie
  • głównym zadaniem będzie malowanie wnętrz

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 5 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku malarza budowlanego – preferowane w krajach skandynawskich
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • opieka konsultantów przez cały okres zatrudnienia
  • pracę w długotrwałej perspektywie
  • brak opłat za pośrednictwo
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • legalną, norweską umowę o pracę – a nie żadne zatrudnienie w delegacji
  • pracę u norweskiego pracodawcy
  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opłacanie składek oraz płacenie podatków
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 100595ec2e0efe94

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii dla malarza na budowie Bergen bez języka”

  1. Witam,
    byłbym zainteresowany Państwa ofertą, posiadam duże doświadczenie w pracach wykończeniowych ,przez 13 lat cały czas pracowałem w zawodzie.W razie pytan proszę o kontakt 0048 514463490