186/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez języka na magazynie zoologicznym od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2022 00:06

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej z Oslo. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Zarobki: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie zoologicznym przy rozładunku dostaw
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prac pomocniczych, zlecanych na bieżąco przez przełożonego zmiany
  • do zadań należeć będzie kompletowanie zamówień, wystawianie odpowiednich dokumentów, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, rozliczanie zwrotów itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki plus dodatki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK od pary
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5306364fbaab443d