164/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pokojówki przy sprzątaniu hotelu od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2019 01:49

Oferujemy zatrudnienie w hotelu 4* z Fredrikstad dla sprzątaczki-pokojówki. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu pokojów gościnnych oraz innych pomieszczeń z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pokojówka – pokojowy

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie pokoi oraz apartamentów gościnnych
  • codzienne sprzątanie – opróżnianie koszy, zmiana ręczników, odkurzanie, wytarcie kurzy, uzupełnianie barku/serwisu kawowego
  • kompleksowe sprzątnięcie pokoju po wyjeździe gości – sprzątanie ze zmianą pościeli, umyciem łazienki itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, dokładność, szybkość
  • zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • pracę od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opcja kupienia tanich dań w restauracji hotelowej
  • dobre wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 4305dd928ae21240