Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii kafelkarz-glazurnik na budowie z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 30 grudnia 2017 05:14

Aktualnie poszukujemy pracownika budowlanego na stanowisko kafelkarza-glazurnika. Zatrudnienie na budowie w Oslo dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: Kafelkarz – pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kafelkowaniu – samodzielnym przygotowaniu podłóg i ścian, układaniu płytek zgodnie z projektem
  • obowiązkiem będzie fugowanie, dbanie o materiały, wynoszenie gruzu

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego lub długiego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • konieczność posiadania norweskiego numeru personalnego

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie ustalone zgodnie ze standardami norweskimi
  • opcja realizacji nadgodzin
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać na adres: biuro@cba-eu.com

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID Ogłoszenia: 475a454a20a255d