ok 250/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie glazurnik z językiem angielskim Tromsø

  • Miasto: Tromsø
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:36

Pilnie szukamy osób ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii przy układaniu płytek. Zatrudnienie w Tromsø jako glazurnik – kafelkarz przy wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Glazurnik – Kafelkarz
Miejsce zatrudnienia: Tromsø, Norwegia
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości około 250 NOK na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane polegające na montażu płytek na podłogi i ściany
  • zadania wykończeniowe w remontowanych mieszkaniach

Wymagania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczna umiejętność układania płytek
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego czy szwedzkiego
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii

Zapewniamy:

  • w tygodniu 37 godzin pracy
  • bardzo dobrą stawkę godzinową w wysokości 250 NOK
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, norweskiej umowy o pracę wraz ze wszelkimi przepisami

Aplikacja:
Prosimy  pilne przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę z załączeniem CV w języku angielskim:

ID ogłoszenia: 274594b9b34d6e7b

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie glazurnik z językiem angielskim Tromsø”

  1. ewela551 na 5 lipca 2017 @ 18:32

    Witam jestem zainteresowany pracą w branży budowlanej. Mam wieloletnie doświadczenie w zawodzie jednak nie mówię w jezyku angielskim.

  2. Hi im intrested . Im live in Tromso.tel +48799062160