Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie malarz-tapeciarz od zaraz Arendal

  • Miasto: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 7 października 2017 19:42

Propozycja zatrudnienia w Arendal dla budowlańców na stanowisku malarza-tapeciarza od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Arendal, Norwegia

Wynagrodzenie: od 13000 do 16000 złotych miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie gładzi, szpachlowanie, malowanie i tapetowanie
  • dbanie o powierzone sprzęty oraz materiały

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wiek do 40 lat
  • brak uzależnień
  • pełne zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • auto służbowe
  • opcję podjęcia długotrwałej współpracy
  • uniform służbowy oraz wszelkie niezbędne do pracy narzędzia
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • japsz@online.no

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-tapeciarz-3875071.html

ID Ogłoszenia: 18159d88c6231892