Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy regipsach z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 26 listopada 2017 04:43
  • Wygasa: 29 dni, 11 godziny

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Bergen dla budowlańców przy montażu regipsów z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany – monter płyt kartonowo-gipsowych

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie montowanie konstrukcji ścian z karton-gipsu oraz profili aluminiowych

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku
  • praktyczna zdolność do montażu konstrukcji ścian z profili
  • umiejętność pracy zgodnie z rysunkiem technicznym
  • zdolność do pracy z systemami modułowymi Reko oraz Armstrong

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • miejsce zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas określony

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • praca@grupanoproblem.pl
Konieczne jest dołączenie do zgłoszenia CV w języku polskim a także CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem. Niezbędna w aplikacji jest również zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27a3bl/

ID Ogłoszenia: 6135a19897bd44fd