Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

168/h + zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla pomocy kuchennej bez języka Drammen 2019

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 27 kwietnia 2019 15:35
  • Wygasa: 22 dni, 23 godziny

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w Drammen także bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Zarobki: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca pomocnicza na kuchni w restauracji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników, wykonywanie prac porządkowych, obsługiwanie urządzeń kuchennych oraz przygotowywanie prostych sosów, zup czy półproduktów
  • również praca na zmywaku

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • zmotywowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie w pierwszych dniach
  • darmowe wyżywienie
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • umowę na pół roku
  • pełne wsparcie na miejscu, również przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID Ogłoszenia: 4885cc411e578ad8

61 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj