do ust. NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie dla malarzy we Fredrikstad 2019

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 02:57

Firma z m.in. Fredrikstad od zaraz dostępna legalna praca w Norwegii na budowie dla malarzy przy wykończeniach. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Miejsce pracy: Oslo, Fredrikstad

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników produkcyjnych na stanowisko malarza. Jesteśmy norweską firmą operującą w okolicach Oslo, Romerike i Østfold.

Jako malarz w Solid Entreprenør będziesz odpowiedzialny za efektywne wypełnianie swoich codziennych zadań, zgodnie z zaplanowanym czasem na ich wykonanie oraz w ramach obowiązujących wymogów co do jakości. Poza tym oczekujemy Twojego zaangażowania w przestrzeganie BHP oraz budowanie dobrej współpracy w zespole oraz z innymi fachami.

Tryb pracy i miejsce pracy:

Tryb pracy w naszej firmie to 4 tygodnie w pracy / 2 tygodnie wolnego. Miejsce pracy to nasze projekty zlokalizowane w trzech regionach: Oslo, Romerike oraz Østfold.

Pożądane kwalifikacje:

malarz z min. 3-letnim, udokumentowanym doświadczeniem na przełomie ostatnich 5 lat
wykształcenie kierunkowe (polski lub norweski tytuł fagbrev) jest dodatkowo punktowane
dbałość o przestrzeganie BHP
niezawodność i obowiązkowość
samodzielność i efektywność
znajomość języka polskiego
znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie dobrym będzie dodatkowo punktowana
prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

atrakcyjne warunki zatrudnienia
pracę w firmie, która podlega pod układ zbiorowy Fellesoverenskomsten for Byggfag
dobre środowisko pracy
możliwość stałego zatrudnienia

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Lukaszem Wolskim pod +4797095085

Aplikacje będą rozpatrywane na bieżąco.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-oslo-fredrikstad,oferta,7149412

ID ogłoszenia: 1755daba902a5e34