do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie auto-części bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2018 02:05

Hurtowni części samochodowych z Bergen poszukuje od zaraz osoby do zbierania zamówień. Oferta pracy w Norwegii na magazynie do podjęcia bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień na magazynie z częściami samochodowymi
  • obowiązkiem będzie pakowanie i adresowanie przesyłek
  • konieczne jest aktualizowanie bazy danych oraz zgłaszanie o błędach i nieprawidłowościach
  • prace bieżące

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pilnowanie terminów
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • dla chętnych pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 05/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 5365a63280103e01

8 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie auto-części bez języka Bergen”

  1. Proszę o kontakt.

  2. Prosze o kontakt.

  3. Mam doświadczenie, moge zacząć od zaraz

  4. gregor71 na 1 lutego 2018 @ 18:12

    Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy

  5. Wiktoria99 na 10 lutego 2018 @ 14:33

    Jestem zainteresowana ofertą ,pracę mogę zacząć od zaraz kontakt ; 730655240 proszę dzwonić w każdej chwili

  6. Krystian Koziel na 12 lutego 2018 @ 12:47

    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy moge zacząć od zaraz. Tel. 577077919.
    Czekam na odpowiedź, Pozdrawiam.

  7. maciejgorecki na 23 lutego 2018 @ 20:45

    Witam , jestem zainteresowany oferta.Proszę o kontakt