do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni RTV bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2021 01:51

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni sprzętu RTV w Bergen przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i rozładunku.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Start: od zaraz

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień oraz ich pakowanie
  • towar często ustawia się bezpośrednio na paletach i zabezpiecza
  • do zadań należeć będzie również dbanie o porządek, rozładunek dostaw, rozliczanie i kontrolowanie zwrotów, obsługiwanie bram, wózka paletowego, komputera itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie, solidność, niezawodność
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • solidne warunki zatrudnienia
  • umowę norweską na pół roku
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz świadczenia socjalne
  • pełna opieka – przy sprawach administracyjnych, formalnych, kadrowych czy nawet u lekarza
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 07/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 69260d5c31591103