do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie Oslo bez znajomości języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2016 17:21

Hurtownia spożywcza z Oslo zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego na magazyn. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy komisjonowaniu towarów. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona odpowiada za przygotowanie zamówień – komisjonowanie produktów spożywczych. Pracownik będzie zdejmował towar z półek i po zebraniu wszystkich rzeczy z listy pakował oraz adresował. Konieczna jest kontrola jakości i odpowiednie zabezpieczenie produktów przed wysłaniem.

Oczekiwania:

  • ostrożność, zdolność logicznego myślenia
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • odpowiedzialność
  • możliwość pracy na zmiany
  • znajomość języka angielskiego
  • bezproblemowa praca w zespole
  • otwartość

Oferujemy:

  • prace na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber-as@outlook.com
W temacie wiadomości proszę napisać: „ Norwegia praca na magazynie spożywczym 06/16”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 69557520e7cb4c64

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie Oslo bez znajomości języka”

  1. aleksandra88 na 13 czerwca 2016 @ 21:15

    Dobry wieczór. Czy mogłabym prosić inny adres e-mail, ponieważ na ten podany nie mogę wysłać wiadomości. Mój przyjaciel jest zainteresowany ofertą.
    Pozdrawiam,
    Aleksandra