175/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz operator wózka widłowego Stavanger z językiem angielskim

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 00:50

Zatrudnienie w Stavanger od zaraz na stanowisku operatora wózka widłowego. Ogłoszenie pracy w Norwegii z językiem angielskim przy rozładunku, załadunku towarów na magazynie.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy obsłudze wózka widłowego
  • obowiązkiem będzie pomoc w rozładunku i załadunku, wykonywanie prac porządkowych, transport towarów w obrębie magazynu

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki w koronie norweskiej
  • odpłatne zamieszkania zapewnione w cenie 4000 NOK miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy formalnościach

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2018. Zatrudnienie od maja 2018.

email: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 4655adb4146ae489

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz operator wózka widłowego Stavanger z językiem angielskim”

  1. Forklift driver na 1 maja 2018 @ 13:09

    Witam czy jeszcze aktualne?