204/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie słodyczy bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2022 01:20

Aktualna oferta tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu zestawów świątecznych słodyczy. Zatrudnienie w Oslo dla pakowacza możliwe bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 204 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • tymczasowa praca przy kompletowaniu oraz pakowaniu zestawów prezentowych ze słodyczami
  • w chwili obecnej pakowane są zestawy świąteczne, na dzień babci, dziadka oraz walentynkowe

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • samodyscyplina, zwinność, energiczność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane zgodnie z umową
  • przejrzyste warunki zatrudnienia na podstawie norweskiej umowy tymczasowej
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • ubezpieczenie
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • system 3 zmianowy
  • zatrudnienie za granicą do podjęcia od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 50 NOK dziennie, z opcją wykupienia dobrych obiadów, które kosztują 100 NOK

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/012/22

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/010/22

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 312639c9ebf40a58