do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur, mieszkań i domów Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2020 03:25

Oferta pracy w Norwegii dla osób z językiem angielskim przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Zatrudnienie od zaraz w Stavanger z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz powierzchni biurowych
  • zadania wykonywane będą samodzielnie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • elastyczność oraz dyspozycyjność
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zdolności adaptacyjne
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • udział w programie wprowadzającym w pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnego zatrudnienia w Norwegii
  • wysokie wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie, a także dojazdy do pracy w Norwegii
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

www.dobra.no/form/

Preferowane zgłoszenia w języku angielskim z załączonym zdjęciem.

ID ogłoszenia: 8645edac47facb49

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur, mieszkań i domów Stavanger”

  1. Jestem zainteresowana 46255500