od 155/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 13:44

Aktualnie poszukujemy sprzątaczek / sprzątaczy do sprzątania domów i mieszkań w Oslo. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: od 155 na godzinę brutto NOK

Termin: start od maja 2019

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca od maja 2019 przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych klasy średniej
  • zadania są typowe, dodatkowo płatne jest prasowanie, mycie okien
  • stawka 2 x większa jest za przyjmowanie zleceń dotyczących sprzątania po remontach, porządkowania strychów, piwnic czy garaży

Oczekiwania:

  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii na stałe
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • duża dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • duża liczba godzin pracy
  • możliwość udziału w tanim kursie języka norweskiego w siedzibie firmy, koszt to jedynie 1000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 2875cbeba8a0f299