169/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu po remontach z językiem angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 września 2018 17:22

Od zaraz propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu obiektów po remontach. Ogłoszenie z Askim aktualne dla osób ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia pełne wsparcie dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • jest to praca o charakterze fizycznym, polegająca na sprzątaniu obiektów po remontach
  • praca ciężka, w odpowiednim stroju i z użyciem specjalnych środków
  • zadania to między innymi: wycieranie kurzu, mycie powierzchni, odkażanie, usuwanie plan po materiałach budowlanych itp.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące próbne
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki możliwość przedłużenia umowy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu obowiązków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 4215b8a51cc379fe