od 169/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie po remontach z językiem angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2022 01:02

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu po remontach w Askim. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczek-sprzątaczy ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka po remontach

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Pensja: od 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • mycie, odkażanie powierzchni
  • usuwanie kurzu, brudu poremontowego, zabrudzeń po materiałach budowlanych
  • mycie szyb, odkamienianie armatury
  • używanie preparatów pielęgnacyjnych
  • kompleksowe sprzątanie przygotowujące dom/mieszkanie pod wprowadzanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność, energiczność, pracowitość

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 30262a48a53ba84d