155 brutto/h +zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz z j. angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 02:59

Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Pensja: 155 NOK/h brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wakaty: 1

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku sprzątacz – sprzątaczki
  • do zadań osoby zatrudnionej należy wykonywanie pracy o charakterze fizycznych przy utrzymywaniu porządku w powierzonych pomieszczeniach
  • pracownik będzie ponadto zajmował się włączeniem pralki, zmywarki, prasowaniem – za dodatkową opłatą, myciem podłóg, odkurzaniem, ścieleniem łóżek, składaniem ubrań itp.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • świetna organizacja czasu pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • wysoka kultura, schludność, przyjazne nastawienie, optymizm
  • przykładanie się do obowiązków
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę, podpisaną w dwóch egzemplarzach – polskim oraz norweskim
  • zatrudnienie w firmie Polskiej, sprawnie działającej w Norwegii

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 1765daacf5838a9e