169/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz z j. angielskim przy sprzątaniu po remontach Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2019 01:47

Oferujemy zatrudnienie w Askim dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu po remontach. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów, mieszkań, obiektów sportowych, hal, magazynów itp. po remontach
  • używanie specjalnej chemii do usuwania zabrudzeń z materiałów budowlanych
  • usuwanie kurzu i przygotowywanie powierzchni aby było gotowe do obsługi

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie, pracowitość
  • wysoka motywacja
  • zręczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracę od zaraz sumienne przeszkolenie w wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 7705c39ffa9301f6