158,60/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu obiektów od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 04:33

Aktualna propozycja dla osób ze znajomością języka angielskiego w Stavanger przy sprzątaniu różnego rodzaju obiektów. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla sprzątaczki lub sprzątacza z minimalnym doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 158,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 1

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie w zależności od zlecenia – w szpitalach, szkołach, halach produkcyjnych i magazynowych, budynkach użyteczności publicznej etc.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat.B
  • sumienność, odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umowę norweską na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

ID ogłoszenia: 9205a2323c76727a

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu obiektów od zaraz Stavanger”

  1. Czy można prosić o korektę maila, ponieważ taki nie istnieje i nie można wysłać wiadomości.