169/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach od zaraz z j. angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 listopada 2020 01:07

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Ogłoszenie z Askim skierowane do Polaków ze znajomością języka angielskiego oraz dobrą kondycją fizyczną.

Stanowisko: Sprzątacz po remontach

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownicy zajmują się sprzątaniem budynków mieszkalnych i przemysłowych po remontach
  • zadania polegają na usuwaniu kurzu, sprzątaniu zabrudzeń po materiałach budowlanych, usuwaniu kamienia z armatury, porządnym myciu fug, okien itp.
  • pracownicy sprzątają dom do stanu umożliwiającego wprowadzenie się, jednak nie są odpowiedzialni za wynoszenie gruzu czy odpadów po remontowych

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • brak uzależnień
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • brak uczuleń/alergii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • sprzęty oraz chemię do sprzątania
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • płatny urlop
  • pomoc przy szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 1245fae9fb7311b7