165/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu w centrum handlowym od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lipca 2019 04:52

Oferujemy zatrudnienie w Bergen od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego. Ogłoszenie aktualnej od lipca 2019 pracy w Norwegii dla sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego, mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w centrum handlowym

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lipca/sierpnia 2019

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sprzątaniu centrum handlowego z Bergen
  • nadzór nad zawartością schowka sprzątaczek z odkurzaczami, myjkami, froterkami, mopami i chemią
  • przeprowadzanie kontroli czystości w toaletach co godzinę w trakcie swojej zmiany
  • opróżnianie koszy na śmieci
  • mycie podłóg

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • norweską umowę na 6 miesięcy
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki
  • wysokie wynagrodzenie, premie oraz dodatki – np premię świąteczną oraz na wakacje
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3900 NOK miesięcznie
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lipca 2019. Zatrudnienie od zaraz, a wyjazdy realizowane są również w sierpniu 2019.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 3485d28341d21f4a

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu w centrum handlowym od zaraz Bergen”

  1. Seweryn07 na 21 lipca 2019 @ 22:05

    Witam
    Nie mogę wysłać zgłoszenia na podany email. Przychodzi mi informacja zwrotna, że podany adres poczty jest nieprawidłowy. Proszę o kontakt: seweryn07@gmail.com

  2. Karolina M na 31 lipca 2019 @ 12:43

    Witam, również nie mogę wysłać zgłoszenia na podany email i także przychodzi mi informacja taka jak Panu powyżej. Poproszę o kontakt ponieważ jestem zainteresowana: kmaszka23@gmail.com